Daugavpils pošas Lieldienām!

ceturtdiena, 2016. gada 10. marts

Lielizmēra stiklplasta olu apgleznošana un eksponēšana Daugavpils pilsētas ielās ir kļuvusi jau par tradīciju. Kolorīto un radošo dekorāciju tapšanā iesaistīti Daugavpils skolu audzēkņi, no kuru iesniegtajām idejām izvēlētas 16 labākās, kuras tiek realizētas uz Scan-Plast ražotajām stiklplasta olām.

Portāls www.grani.lv vēsta, ka skolu aktivitāte bija apsveicama, jo piedalījās gandrīz visas pilsētas skolas. Tika saņemtas 88 skices, kuras izstrādājuši 4.-12. klašu skolēni. Tajās atspoguļotā tematika ir ļoti dažāda: gan pavasara ziedu motīvi, gan dažādi ornamenti, protams, arī Lieldienu simbolika, tāpat vienkāršas pavasara krāsu toņu pārejas utt.

Dekoratīvās Lieldienu olas šogad tiks izvietotas gan Rīgas, gan Muzeja ielās. Kā arī ikviens varēs  piedalīties balsojumā par skaistāko olu.

Scan-Plast Latvia ikvienam vēl radošām domām un idejām bagātu pavasara krāšņāko svētku gaidīšanas laiku!

Apskatiet, kā top krāšņās Lieldienu olas, galerijā “Daugavpils pošas Lieldienām” vai VIDEO (avots: www.daugavpils.lv):Papildu ieskatam Scan-Plast ražoto olu galerija “Kolorītas dekorācijas svētkiem un ikdienai”.

Scan-Plast