Scan-Plast Latvia ražotajiem industriāliem silosiem absolūta debija Latvijā!

ceturtdiena, 2015. gada 10. septembris

Augusta izskaņā, kūdras ieguves, pārstrādes un eksporta uzņēmumā Pindstrup Latvia SIA tika uzstādīti divi Scan-Plast Latvia LSEZ SIA ražotie industriālie silosi, kuri paredzēti paaugstināta īpatsvara izejvielu uzglabāšanai. Scan-Plast līdzīgus risinājumus iepriekš realizējis arī Skandināvijā, bet nu tie uzstādīti arī Latvijā.

Silosi ir izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši pasūtītāja uzņēmuma Pindstrup Latvia SIA darbības specifikai. Silosu gabarīti ir ievērojami – viena silosa tilpums ir 50 m3 un to augstums sasniedz teju 12 metrus. Tie izgatavoti no augstas kvalitātes kompozītmateriāliem, ko papildina karsti cinkota metāla komponenti. Industriālie silosi uzstādīti uz iepriekš sagatavota betona pamata un augšpusē tie savienoti ar tiltiņu, kas nodrošina ērtu un drošu silosa satura monitoringu.

Papildu ieskatam, lūdzu, apmeklējiet foto galeriju “Industriālie silosi”.

Šis ir tikai viens no daudziem projektiem, kurš realizēts atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un nepieciešamajiem individuālajiem risinājumiem. Mēs vienmēr esam atvērti jauniem izaicinājumiem!


Scan-Plast