Ar rekordlielu dalībnieku un apmeklētāju skaitu aizvadīta izstāde “Ražots Liepājā” 2015

piektdiena, 2015. gada 6. marts

Izstādē "Ražots Liepājā", kas norisinājās 6.un 7. martā Liepājas Olimpiskā centrā jau trešo reizi, šogad piedalījās rekordliels skaits dalībnieku - 192 uzņēmēji, no kuriem 124 ražotāji, tostarp arī uzņēmums LSEZ SIA „Scan-Plast Latvia”, un 68 pakalpojumu sniedzēji.

Izstādi apmeklēja arī premjerministre Laimdota Straujuma, Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, Finanšu ministrs Jānis Reirs un Arābu līgas pārstāvji, kuri paviesojās arī Scan-Plast Latvia izstādes stendā.

“Minētie viesi atzinīgi novērtēja šādas izstādes norisi Liepājā un pauda prieku par uzņēmēju dažādo nozaru pārstāvniecību un izbrīnu par visdažādāko produktu ražošanu un pakalpojumu sniegšanu. Amatpersonas tāpat novērtēja uzņēmēju ikdienas darbu un ieguldījumu ekonomikas attīstībā,” stāsta Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

D.Reizniece-Ozola norādīja: “Liepāja ir kļuvusi par “karsto punktu” – uzņēmējdarbības attīstībā, investīciju pieaugumā utt. Liepājas gadījumā tās pluss ir tas, ka gan pilsēta, gan uzņēmēji paši darbojas un realizē visdažādākās idejas.” “Liepāja ir ne tikai pilsēta, kurā piedzimst vējš, bet arī idejas. Lai jums radošas un pilnvērtīgas dienas,” noslēdzot izstādes atklāšanas uzrunu, sacīja Ekonomikas ministre.

Papildu ieskatam foto galerija no izstādes norises vietas.

Scan-Plast