Scan-Plast @ "Rallijs Kurzeme 2013"

otrdiena, 2013. gada 10. septembris

Nesen aizvadīts Baltijā tradīcijām bagātākais autosporta pasākums "Ātruma festivāls" jeb Rallijs "Kurzeme 2013", kurš Liepājā un rajonā notiek jau 48 gadus. Scan-Plast Latvia izstrādātā tvertne ar I Love Liepaja simboliku un skaisti sarkanie puķu podi piedalījās kā dekoratīvie akcenti rallijam ierīkotajā pilsētas zonā pie Fontaine viesnīcas Liepājas Ostas promenādē, kā arī citviet.

Šis gads bija īpašs, jo Liepājā notika ne tikai Latvijas čempionāta posmi rallijā un rallijsprintā, bet arī Igaunijas rallija čempionāta posms.

Liepājas Ostas promenādē valdīja liela rosība, jo tika organizēts arī sacensību "Bērnu rallijs Kurzeme" fināls un konkursa "Gada Jaunais Autovadītājs" pusfināls. Savukārt vakarpusē skatītājus ar paraugdemonstrējumiem priecēja Liepājas motorsportisti un StuntFighters moto kaskadieri. Noslēdzoties rallija pilsētas ātrumposmam, pēc apbalvošanas ceremonijas bija padomāts arī par pārsteigumu – Rallija nakts rokfestivālu, atbilstoši Liepājas kā Latvijas roka galvaspilsētas tēlam.

Nelielam ieskatam par "Rallijs Kurzeme 2013", lūdzu, apmeklējiet foto galeriju.

Scan-Plast