Liepājas pludmale kļūst draudzīgāka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

pirmdiena, 2013. gada 29. jūlijs

Šajā vasarā Scan-Plast Latvia uzņēmums ir aktīvi līdzdarbojies Liepājas pludmales un tās apkārtnes labiekārtošanā, kā rezultātā pludmale kļūst draudzīgāka un pieejamāka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Glābšanas stacijas teritorijā tika piegādāts un uzstādīts sanitāro moduļu ēkas bloks, kas sastāv no trīs moduļiem. Šis komplekss ir paredzēts cilvēkiem ar kustību (ratiņkrēslā) un redzes traucējumiem.
Moduļi ir izgatavoti ar pārģērbšanās telpu un tualetes / dušas telpu. Katram modulim ir paredzēta atsevišķa tehniskā telpa apkalpojošā personāla vajadzībām. Moduļu telpas ir aprīkotas ar īpašu - cilvēkiem ar redzes un kustību traucējumiem pielāgotu aprīkojumu. Ārpusē uzstādītas piktogrammas ar ierakstu Braila rakstā, bet iekšpusē izvietotas platformas ar aprīkojuma atrašanās plānu. Lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem moduļu durvis un cits aprīkojums būtu pamanāms – tas tika īpaši marķēts. Papildus moduļi tika aprīkoti ar skaņas sistēmu, kas paredzēta asistentu izsaukšanai nepieciešamības gadījumā.


Papildus ieskatam, lūdzu, apmeklējiet foto galeriju.

Scan-Plast